Bakan Selçuk, ihraçlarla ilgilenmedi bile!

Milli Eğitim Bakanız Ziya Selçuk, KHK ile ihraç edilen eğitim emekçileriyle ilgili yöneltilen soruları yanıtsız bıraktı ve OHAL komisyonunu işaret etti.

Bakan Selçuk, ihraçlarla ilgilenmedi bile!

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş Milli Eğitim Bakanız Ziya Selçuk’a, Eğitim Sen Zonguldak Şube Sekreteri İsmet Akyol ve Çaycuma Temsilcisi Gökhan Taner Günsan’ın meslekten ihraç edilme sebeplerini, Bakanlık olarak yapılan bir çalışma yapılıp yapılmadığını ve hakkında ‘kovuşturmaya yer olmadığı’ kararı verilen Akyol ile Günsan’ın göreve neden iade edilmediğini sordu.Bakan Selçuk, verdiği yanıtta soru önergesindeki sorulara cevap vermek yerine OHAL Komisyonuna başvurulması gerektiği belirtti. 
YORUM EKLE
YORUMLAR
özgür
özgür - 3 ay Önce

dünya tarihi boyunca dikkat ediniz,insanlar hep dinle kandırılmışlardır.fetö olayıda aynen dinle kandırılan garibanların ekmeklerinden olması meselesidir.hülasa insanlardan, özelliklede din satıcılarından uzak durun.Allahla aranıza insan sokmayın ki huzur bulanlardan olasınız.

sefazol
sefazol @özgür - 3 ay Önce

sıra menzillde

MEHMET
MEHMET - 3 ay Önce

Nasıl cevap vereceğini bilmiyor bence. Ne diyecek yani, devletin kurduğu ve gönderdiği yazıya istinaden sendikaya üye diye, yada kurdelasını devletin kestiği bankaya 300-400 tl yatırdı diye, ya da batlamyus, albatros tanık beyanları ile, mahkeme kararlarının değilde amirinin görüşüne göre karar verildi diye, KHK ile atılan bir vatandaşın 1-2 sene evvel önceden ölmüş olması , ya da khk ile işten atılan bir vatandaşın 1-2 sene evvel emekli olmuş olması, morbeyin, mavi beyin, ankesörlü telefon bahanelerinimi vb..... hangisine nasıl cevap verecek yani. Soruları baştan kovuşturma yoluna gitmiş bence.

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması