İKS Veli Anketi Girişi Devam Ediyor - MEB Personel

İKS Veli Anketi Girişi Devam Ediyor - MEB Personel. İKS Veli Anketi Girişi MEB 2016 Ekranı. MEB İKS Anket Veli Girişi Ekranı 2016 (İlköğretim Kurumları Standartları). İKS Veli Anketi Girişi MEBBİS Ekranı 2016. İKS Öğrenci Veli Anket Giriş Sayfası (MEB 2016). İKS anketi veli öğrenci giriş MEBBİS ekranı 2016. İKS Öğrenci ve Veli Anket Giriş Modülü. MEB İKS Anket Veli ve Öğrenci Giriş Ekranı 2016. İlköğretim Kurumları Standartları Milli Eğitim Bakanlığı Giriş Ekranı Burada.

İKS Veli Anketi Girişi Devam Ediyor - MEB Personel

 İKS Veli Anketi Girişi Devam Ediyor - MEB Personel İKS Veli Anketi Girişi MEB 2016 Ekranı.  MEB İKS Anket Veli Girişi Ekranı 2016 (İlköğretim Kurumları Standartları).  İKS Veli Anketi Girişi MEBBİS Ekranı 2016.  İKS Öğrenci Veli Anket Giriş Sayfası (MEB 2016).  İKS anketi veli öğrenci giriş MEBBİS ekranı 2016.  İKS Öğrenci ve Veli Anket Giriş Modülü. İlköğretim Kurumları Standartları Milli Eğitim Bakanlığı Giriş Ekranı.  MEB'den yeni anket. MEB tarafından yeni açılan İKS anketine veli ve öğrenciler giriş yapacak. Giriş yapan veliler ve öğrenciler, anket sorularına cevap verecekler. İKS veli ve öğrenci giriş ekranı ve diğer detaylar

Son günlerde okullara uygulanan İlköğretim Kurumları Standardı anketleri velilerin kurum standartları konusunda görüşlerinizi alabilmek için yapılan bir anket çalışmasıdır. Aşağıda resmi görünen giriş ekranına ulaşıp istenen bilgiler yardımı ile sisteme girmeniz gerekmektedir.Sisteme giriş yaptıktan sonra ekrana gelen cevap seçeneklerinden sizlere en uygun olanı işaretleyip sayfa sonlarında kaydet butonu ile cevaplarınızı kaydetmeniz gerekmektedir.

Cevaplarınızın okulumuz standartlarını yükseltmek adına okul yönetimine ışık tutacağını unutmayınız. Göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkürler.

İlköğretim Kurumları Standartları Modülü öğrenci ve veli giriş ekranı için tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2016, 23:26YORUM EKLE
YORUMLAR
Uvy7c5ex7gb9i
Uvy7c5ex7gb9i - 10 ay Önce

Tdt6cucrsx9guc

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması