MEB 2017 Şubat'ta Kadrolu Öğretmen Atamaları Yapacak

MEB 2017 Şubat'ta Kadrolu Öğretmen Atamaları Yapacak. Öğretmen atamaları ile ilgili gelişmeler belli olmaya başladı.

MEB 2017 Şubat'ta Kadrolu Öğretmen Atamaları Yapacak

MEB 2017 Şubat'ta Kadrolu Öğretmen Atamaları Yapacak. Öğretmen atamaları ile ilgili gelişmeler belli olmaya başladı. Meclis milli eğitim, spor ve gençlik komisyonunda milli eğitimde öğretmen atamaları ile ilgili maddeler komisyonda oylanarak geçti. Sözleşmeli öğretmenliğin de görüşüldüğü komisyondan, mebpersonel.com olarak atama bekleyen öğretmenlerin istihdam edilmesi ile ilgili tüm gelişmeleri takip ediyoruz.

MEB 2017 ŞUBAT'TA KADROLU ÖĞRETMEN ATAMALARI YAPACAK

 Komisyon görüşmelerinden gelen bilgilere göre, Milli Eğitim Bakanlığı 2017 yılı Şubat ayında tamamı kadrolu olmak üzere öğretmen atamaları yapacak. Konu ile ilgili  alınan bilgilere göre, Milli Eğitim Bakanlığı 2017 Şubat ayında yapacağı atamaların tamamını "kadrolu" olarak yapacak. Meclis eğitim komisyonunda görüşmeler yapıldı bundan sonraki süreç meclis genel kurulunda yapılacak görüşmelerde netlik kazanacak.

2017 ŞUBAT'TA NE KADAR KADROLU ÖĞRETMEN ATAMASI YAPILACAK?

 

2017 Şubat ayında yapılacak olan öğretmen atamalarını kadrolu yapacak olan Milli Eğitim Bakanlığı'nın ne kadar öğretmen ataması yapacağı henüz net olmamakla birlikte, ilerleyen günlerde kamuoyuna açıklama yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Diğer yandan sözleşmeli öğretmen atamaları ile ilgili de son aşamalara gelindiği alımların da mülakatla yapılacağı gelen bilgiler arasında.

Gelişmeleri siz ziyaretçilerimiz için paylaşmaya devam edeceğiz. Sözleşmeli öğretmen atamaları, mülakatla öğretmen atamaları ve kadrolu öğretmen atamaları ile ilgili tüm haberleri sizler için anlık takip ederek derliyoruz.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması