MEB'de Yeni Milli Eğitim Müdürü Ataması

MEB'de Yeni Milli Eğitim Müdürü Ataması yapıldı.Adıyaman İl milli Eğitim Müdürlüğüne 31 Ekim 2016 tarihi itibariyle Mete KIZILKAYA

MEB'de Yeni Milli Eğitim Müdürü Ataması

Kızılkaya göreve başlaması hasebiyle bir mesaj yayınlandı.

İşte o mesaj;

Değerli Adıyamanlılar;

31 Ekim 2016 tarihi itibariyle Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevime başlamış bulunuyorum.Öncelikle Adıyaman´a ve Adıyaman´daki çocuklarımıza hizmet etmeyi nasip eden Allah´a şükrediyor, bizi bu vazifeye layık gören büyüklerimize de teşekkürü bir borç biliyorum.

Uzun yıllar Adıyaman´a hizmet eden selefim Sayın Seyfi ÖZKAN´a da ayrıca teşekkür ediyorum.

Ülkemizin bu güzel şehrine atanmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu güzel şehrimizde şimdiye kadar gerçekleştirilen tüm başarılı çalışmalarda emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Elbette amacımız daha büyük başarıları elde etmek olacaktır. Elbette ki başarı ekip çalışması ile mümkün olacaktır. Bu nedenle görevime yeni başladığım bu ilk günlerden itibaren en büyük güvencem, tecrübesine ve bilgi birikimine inandığım Adıyaman’da ki eğitim yöneticileri ve öğretmenler olacaktır.

Milli Eğitim Müdürü olarak akademik başarının yanında, öğrenci, öğretmen, veli, ve yöneticilerimizle birlikte sosyal, sportif, kültürel her türlü çalışmayı ve projeyi oluşturacağımız sinerji ile harekete geçireceğimize inanıyorum. Daha iyiyi yapmak, daha güzele ulaşmak amacı ile gerçekleştirmek istediğimiz tüm çalışmalarımızda başta en büyük desteğin saygıdeğer öğretmenlerimizden, yöneticilerimizden, velilerimizden, basından ve bizi destekleyen tüm paydaşlarımızdan geleceğine inanıyorum.

Bu düşüncelerle yeni dönemin başta öğrencilerimiz, öğretmen ve yönetici arkadaşlarımız, nihayetinde Adıyaman’ımız için hayırlı olmasını diliyorum. 

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2016, 22:37YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması