Milli Eğitim Bakanına Ajitasyonla Ayar Çekmek ! Nepotizm ustasından , Nepotizm Suçlaması ...

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve Müsteşar Yusuf Tekin Bey üzerinden Bakanlık bürokratlarına ayar çeken öğretmenin amacı nedir ?

Milli Eğitim Bakanına Ajitasyonla Ayar Çekmek ! Nepotizm ustasından , Nepotizm Suçlaması ...
12 Nisan 2016 Salı 00:38

Milat gazetesinde köşe yazarlığı yapan ve Ankara ilinde öğretmen olan Ufuk Çoşkun isimli öğretmen yazarın iki gündür arka arkaya Bakan Avcı ve Müsteşarı Yusuf Tekin üzerinden , Bakanlık bürokratlarını hedef alan yazılarını dikkatlice okudum . Yazarın ilk yazısının başlığı " Bakanlık bürokratlarından Nabi Avcı'ya Operasyon" hemen akabinde ise aynı yazı dizisi olarak " Milli Eğitim Bakanına Rağmen " başlığı ile iki yazı yayınlandı . İki yazıda da Bakan Bey'in mükemmel bir insan olduğu ancak Bürokratlarının Bakanın dediklerini yapmadığı , kibirli olduğu , kasıntılı ve takıntılı olduğu , narsist olduğu ve neopotizmin temsilcileri olduğu yönünde suçlamalarla beraber ; bürokratların Bakan'a operasyon çektiğini iddia eden bir yazı karşımıza çıkıyor .

Bu yazıları yazan yazarda Ankara ilinde bir okulda müdür yardımcısı olarak görev yapıyor . Bu öğretmen neopotizmin kralını yaparak Bakan ve Müsteşar üzerinden kalemiyle bürokratlara ayar çekmeye çalışıyor . İstediği atama ve görevlendirmenin olmaması durumunda ise Bakan ve Müsteşarı kalkan alarak bürokratlarını hedefe koyuyor . Masa başında araştırmadan olayları ajite ederek kendi kurduğu Nepotizm dünyasından olayları tek taraflı anlatarak kendisini haksızlıkların karşısında duran yazar olarak lanse ediyor .Milat gazetesindeki tetikçi öğretmen gazeteci yazmış olduğu iki yazıda da , Ak partinin bürokratlarını haksız yere haddini aşarak eleştirerek hedefe koyuyor .

Şimdi sizlere milat yazarının Bakanlık bürokratlarını ve Yenimahalle ilçe milli eğitim müdürünü haksız yere hedefe koyduğu olayın iç yüzünü belgeleriyle açıklayalım .

Milat yazarının bürokratlardan istemiş olduğu atama , Bolu Kıbrısçık ilçesinde şube müdürü olarak görev yapmakta iken özür grubu atamasından Ankara ili Yenimahalle İlçe Milli Eğitim müdürlüğüne atanan Numan Cengiz'in açılan soruşturma sonucu görev yeri değişikliğine yapılan itirazdır . Otizmli çocuğu olan Numan Cengiz'in haklı talebi olan sağlık özrü ataması Bakanlıkça yapılmasına rağmen Numan Bey'in soruşturma sonucu görev yeri değişikliğine olan tepkisini , yazar Bakanlık bürokratları ve ilçe milli eğitim müdürünü Bakan ve Müsteşara hedef göstererek gerçekleştiriyor.

Milat yazarının günlerdir ısrarla savunduğu ve Ankara Yenimahalle İlçe Müdürlüğünde çalıştırılmasını istediği ve bu isteği gerçekleşmeyince bürokratları Bakan nezdinde hedefe koyduğu Numan Cengiz neden bu kadar önemli ?Görev yaptığı imam hatip lisesi müdürlüğünden zimmete para geçirme , devleti zarara uğratma, haksız yere ek ders ücreti tahakkuk ettirme , ihale yapmadan alım yapma ve öğrencinin kulak zarını patlatmaktan 7 farklı cezası bulunan ve yöneticilik görevi üzerinden alınan bu kişiyi yazar neden bu kadar hararetle savunur . Ayrıca Yenimahalle ilçesinde 5 ay görev yapmadan yeni bir soruşturmayla görev yeri değiştirilen bu kişinin neden bu cezaları aldığını bilmekte midir ?

Şimdi sizlere milat Gazetesi yazarının bürokratları ve ilçe müdürünü hedefe koyduğu Numan Cengiz'in almış olduğu cezaları ve soruşturma raporlarını gösterelim . Ak partiyi savunduğunu dile getirerek Bakan ve Müsteşara övgüler dizip , bürokratların müspet yönde olmayan atama için ayak dirediği için hedef olduğu bu olay hakkında belgelerle Takdir-i kamuoyuna bırakalım .Numan Cengiz'in almış olduğu cezalar​ASIM GÖZÜKARA

 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.