TERÖRİST SEVENLERİN HEDEFİ MİLLİ EĞİTİM OLACAK !

PKK ve Fetö operasyonlarını korkmadan yapan Milli Eğitim Bakanlığı ve bürokratları hedef olacaktır . 

TERÖRİST SEVENLERİN HEDEFİ MİLLİ EĞİTİM OLACAK !
09 Eylül 2016 Cuma 19:49

 

Milli Eğitim Bakanlığı Fetö terör örgütü ile mücadelede diğer Bakanlık ve kurumlara nazaran daha titiz bir çalışma yürüttü . 

Milli Eğitim Fetö'ye karşı çok cesur davrandı . 17-25 Aralıktan sonra işi ciddiye alan ender kurumlardandı . 

Milli Eğitimin 11.285 öğretmeni PKK ile irtibatı olduğu gerekçesiyle açığa aldı. 

PKK ile irtibatı olduğu gerekçesiyle açığa alınan öğretmenlerin listesi illere Bakanlıkça gönderildi . Bakanlığın bu konuda hazırlığı olduğu dikkatlerden kaçmadı . 

Valiliklerden gelen yeni listelerle açığa alma işlemleri sürdürülecek . 

Milli Eğitim Bakanlığının terör örgütlerine ve destekçilerine karşı , hükümetin ve Cumhurbaşkanının yanında kararlımla korkmadan durması takdir edilecek ve destek verilecek davranıştır .

Milli Eğitim Bakanlığına karşı Fetö & PKK işbirliği ve destekçileriyle beraber çok ciddi bir saldırı hazırlığı olduğunu sosyal medya hesapları ve basından takip ediyoruz . 

Teröristlere destek veren kurum ve kuruluşlar ile destekçisi basın kuruluşları saldırıya geçecektir . 

1- Okullarda öğretmen kalmadı , dersler boş geçiyor . 

2- Okullar İmam Hatip yapılıyor, Laiklik elden gidiyor .

3- Milli Eğitim bürokratları ticaret yapıyor , yolsuzluk ve usulsüzlükler yapılıyor . 

4- Milli Eğitim'le ilgili sürekli olarak taciz ve tecavüz haberleri ile gündem oluşturulacak .

5- Terör örgütlerine operasyonda imza yetkisi olan bürokratlar bir şekilde Fetö ile ilişkilendirilerek hedef saptırılacak . 

6- Ak Parti içerisinde gözüken ancak bu terör örgütlerinin emellerine hizmet eden içerdeki hainler , kişisel hesap görme derdiyle ; bu yapılara daha önce hizmet ettiği gibi yine edecek . 

7- Terörle mücadelede iktidara destek veren sivil toplum örgütlerine ve bunlardan MEB'le bağlantılı olanlar hedefe konulacak . 

8- Diğer cemaat , tarikat ve vakıflara iltisaplı bürokrat ve yöneticiler hedefe konulacak , bu kişiler üzerinden cemaat ve tarikatlarla hükümet karşı karşıya getirilmek istenecek . 

9- Milli Eğitim Bakanlığında terörle mücadele de özellikle imzası bulunan bürokratların özel hayatları ve aileleri de dahil didik didik edilecek , en ufak olumsuzluk üzerinden fırtınalar kopartılacak . 

10- Bu bürokratlarla ilgili siyasi partilere soru önergeleri verdirilecek ve konu Meclis'ten basına sızdırılacak . 

Milli Eğitim Bakanlığının Fetö ve PKK ile ilişkisi olan öğretmen ve memurlara yönelik yaptığı operasyonlardan sonra , terör örgütlerine destek çıkanları dikkatle izleyiniz . 

Önümüzdeki haftalardan itibaren yukarıda tahlil ettiğimiz konularda , terörist sevenler platformu olarak top yekün saldırıya geçeceklerdir . 

Görevde olduğu süre boyunca Fetö ile mücadelede sembol olmuş isim Yusuf Tekin hedefteki bürokrattır . 

Özel Öğretim Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu , Rehberlik ve Denetim Başkan'ı Atıf ALA , İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu hem Fetö ile mücadelede hemde PKK ile mücadelede, milleti ve devleti adına attıkları imzalarla hedef konuma gelmişlerdir . 

Burada en büyük iş Milli Eğitim Bakanı ve Başbakan'a düşmektedir . 

Terörist sevenler platformu , mücadeleci ve köşeli bürokrat ve yönetici istemiyor . 

Teröristlere geçit vermeyen bu bürokratlar ve taşradaki yöneticilere karşı , Yenikapı ruhunu bozuyorlar diye saldıranların amacı 15 Temmuz ve Yeni Kapı ruhu değildir . 

Yeni Kapı ruhundan dem vurarak iktidarı ve bürokratlarını hedefe koyan bu yapı zaten , Fetö ve PKK'ya hizmet etmektedir . 

Devletin terör örgütleriyle mücadelesinde , hükümetin değil , teröristin yanında saf tutanlarla ; Yeni Kapı ruhu diye işbirliği yapmak ihanet olur. 

Sonuç olarak ; Ülkemizi içerde ve dışarda zor bir süreç beklemektedir . Terör örgütlerine karşı yürütülen mücadelede canını ortaya koyarak mücadele eden devlet memuru bürokratlar teröristlerin ve hamilerinin hedefinde olacaktır . 

Ülkesini ve milletini seven her vatandaşın ve hükümetin asli görevi , terörle mücadelede imtina etmeyen bu devlet adamlarını koruma ve kollama olmalıdır

 

www.kamudanhaber.net


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.