bayan öğretmen önlük modelleri

 bayan öğretmen önlük modelleri

 bayan öğretmen önlük modelleri

HEMŞİRE FORMASI  DOKTOR ÖNLÜĞÜ  SPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitemiz http://www.hemsireformasi.com/ üzerinden  bayan öğretmen önlük modelleri alışverişi yapabilirsiniz. Bayan Öğretmen Önlüğü modellerini sitemiz üzerinden görebilirsiniz.

BAYAN HAKİM YAKA- KLASİK YAKA ÖĞRETMEN ÖNLÜĞÜ GENEL KULLANIM ALANLARI
Klasik ceket kesimlerini andıran önlüğünüzden sıkıldıysanız Özelsa  Medikal üretimi olan Hakim Yaka  Öğretmen Önlüğünü kullanmak sizin için ideal bir seçim olabilir. Çünkü hâkim yaka kullanımı bayan çalışanlarda şık, zarif ve asil bir duruş sergilemektedir. Hakim Yaka Öğretmen Önlüğü genellikle sağlık personeli olan doktorlar, diş hekimleri, hemşireler, anestezi teknisyenleri, laboratuvar ve röntgen çalışanları, ebeler, veterinerler, sağlık idarecileri ve sağlık stajyerleri tarafından kullanılmaktadır. Hakim Yaka Öğretmen Önlüğü hem yaz hem de kış mevsiminde rahatlıkla tercih edilebilir. Önlükler XXS, XS, S,M,L,XL, XXL beden seçenekleriyle üretilmektedir.
BAYAN ÖĞRETMEN ÖNLÜĞÜ HAKKINDA TEKNİK BİLGİ
Hakim Yaka - Klasik Yaka Öğretmen Önlüğü alpaka kumaştan üretilmiştir. Tercihinize göre terikoton kumaştan da üretim yapılmaktadır.
Önlüğün rengi  beyazdır fakat firmamız sizler için 24 renk seçeneği sunuyor
Önlüğün yaka kısmı hâkim yaka- klasik ya ,ka şeklinde  üretilir.
Önlük üzerinde 3 cep bulunur; biri sol üst kısımda diğer ikisi alt etek kısımlarında yer almaktadır.Ön kısım giyip ve çıkarmada kolaylık sağlayan çıtçıtlardan yapılmıştır.
Önlük klasik kol kesimliyle dikilmiş ve uzun kolludur.
Önlük ön ve arka penslerle belden oturtmalıdır.
Arka kısmın bel hizasında, iki pens arasında kuşak bulunmaktadır.
Önlüğün ütüsü, orta sıcaklıktaki ılık ütüyle ya da varsa polyester ve viskon ayarıyla ütülenmelidir.
Hakim Yaka Alpaka Önlük çamaşır makinesinde 40 dereceye kadar yıkanabilmektedir. 40 derece üstü yıkamalar önerilmemektedir.
Beyaz önlüklerinizle varsa renkli formalarınızı birlikte yıkamayınız.

Hakim Yaka Uzun Boy Önlük ve Pantolon TakımKlasik Spor Yaka Ceket Boy Önlük ve Pantolon TakımKlasik Spor Yaka Uzun Boy Önlük ve Pantolon Takım

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2017, 17:57YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması