kahramanmaraş hemşire formaları

kahramanmaraş hemşire formaları

kahramanmaraş hemşire formaları

HEMŞİRE FORMASI  DOKTOR ÖNLÜĞÜ  SPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kahramanmaraş hemşire formaları için imalatçı firmamız Özelsa üzerinden alışverişinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kahramanmaraş  ilçelerinde ve çevresinde bulunan müşterimiz ;

  • Afşin Hemşire Forması
  • Andırın Hemşire Forması
  • Dulkadiroğlu Hemşire Forması
  • Elbistan Hemşire Forması
  • Göksun Hemşire Forması
  • Onikişubat Hemşire Forması
  • Pazarcık Hemşire Forması
  • Türkoğlu Hemşire Forması  sitelerini inceleyip istediklerini modelleri elde edebilir.

Oval Yaka Çıtçıtlı Cerrahi Kesim Hemşire Forması Nöbet TakımıKare Yaka Ceket Boy Hemşire Forması Önlük ve Pantolon Takım Petrol MavisiTesettur V Yaka Hemşire Forması Nöbet Takımı PembeDr Treys Yarasa Kol DESENLİ Hemşire Forması Nöbet Takımı Model 14Uzun Kollu Oval Yaka Çıtçıtlı Hemşire Forması Nöbet Takımı Avcı Yeşili

Kahramanmaraş hastaneleri, aile sağlığı merkezleri ve diğer sağlık kuruluşları medikal giyim alanında kaliteyi ucuza alabilecekleri adresin Özelsa Medikal olacağını biliyor. Uzun zamandır yoğun bir çalışma temposu ile kente hizmet veren hastaneler kaliteyi ve ekonomik fiyatları hak ediyor. Bu yüzden artık en kaliteli hemşire formaları ve en ekonomik doktor forma çeşitleri nereden alınır sorusu unutuldu!

Sağlığını Önemseyen Doktor ve Hemşirelerin Tercihi!
Tüm sağlık görevlileri online satış yapan firmanın ürünlerini oldukça beğeniyor. Hatta son birkaç haftadır satın al butonuna basarak tüm ihtiyaçlarını karşılayanların sayısı oldukça arttı.Kahramanmaraş Hemşire Forması yanında  sabo terlik modelleri de çok önemli! Gün boyunca ayakta kalan sağlık çalışanları kendi ayak sağlıklarını ihmal etmemek adına desenli sabo terlikler ve düz renkte doktor terlikleri arasından seçim yapıyor. Elbette gün boyunca üşümeden ve terlemeden hizmet vermeleri de son derece mühim! Bu yüzden terletmeyen, cilt dostu kumaşlardan dikilmiş olan hemşire forması modelleri ve üzerine isim de yazılabilen doktor boneleri çeşitleri kentte büyük ilgi gören ürün grupları arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra cerrahi terlik çeşitlerinin de bir hayli popülerlik kazandığını söyleyebiliriz.

Forma Üzerine İsim Yazılması ve Logo çalışması
Sadece doktor bone modellerinin değil öğretmen önlük çeşitlerinin kısacası tüm sağlıkçı formaları üzerine firma tarafından hem adınız hem de unvanınız yazılabiliyor. İşleme formunda yazılan isim ve unvan, forma yıkandığında hiçbir şekilde deforme olmuyor ve net görünümünü koruyor. Formaların paça boyu da yine firma tarafından ayarlanabiliyor.
Oldukça iddialı bir görünüm sergileyen hemşire bone modellerini de mutlaka incelemelisiniz. 

Maraş’a Neden Kahraman Ünvanı Verildi

Kurtuluş savaşı sırasında başta düzensiz olan Kuvayı Milliye birlikleri ortaya çıkmıştır. Maraş bunlardan en etkinlerinden birine sahipti ve tüm şehir halkı hep birlikte tek yürek olup düşmana karşı direnmişlerdi. Bununla kalmayıp komşu illerin yardımlarına da yetişmişlerdi.

Kurtuluş Savaşı zaferle sonuçlandıktan sonra herkesin takdirini toplayan bu şehre bir yazı gönderilmiştir ve mücadeleye katılanların isminin bulunduğu bir liste istenmiştir. Şehrin kendi içinde yaptığı toplantılar sonucu milli mücadeleye katılmamış tek bir ferdin bile bulunmadığı kararına varılır. Cevap Ankara’ya aynen bu şekilde gönderilir. TBMM bu cevap üzerine 5 Nisan 1925 tarihinde milli mücadeleye katılanlara tek tek istiklal madalyası vermektense tüm şehre atfedilmesine karar verir. Kırmızı şeritli bir istiklal madalyası Maraş’a ödül olarak verilir. 7 Şubat 1973 tarihindeki TBMM kararı ile de bu şehre Kahramanlık unvanı verilir. 1925 senesinden beri Kahramanmaraş halkı 12 Şubat Kurtuluş Bayramlarında şanlı bayraklarına İstiklal Madalyasını takar ve geçmişi anar.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2017, 11:37YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması