kare yaka iş önlük modelleri

 kare yaka iş önlük modelleri

 kare yaka iş önlük modelleri

HEMŞİRE FORMASI  DOKTOR ÖNLÜĞÜ  SPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kare yaka iş önlük modelleri;Kare Yaka Ceket Boy Hemşire Forması Önlük Tek Üst, Kare Yaka Ceket Boy Hemşire Forması Önlük Tek Üst Duman Girisi, Kare Yaka Ceket Boy Hemşire Forması Önlük Tek Üst Nar Çiçeği, Kare Yaka Ceket Boy Hemşire Forması Önlük ve Pantolon Takım Bordo, Kare Yaka Ceket Boy Hemşire Forması Önlük ve Pantolon Takım Lila, Kare Yaka Ceket Boy Hemşire Forması Önlük ve Pantolon Takım Saks Mavisi olup  üretim yaptığımız 24 renk reçeneğinden istediğinizi seçebilirsiniz. Modellerimiz takım ve tek üst şeklinde de üretilmektedir. 

Kare Yaka Ceket Boy Hemşire Forması Önlük ve Pantolon Takım TurkuazKare Yaka Ceket Boy Hemşire Forması Önlük ve Pantolon Takım Nar ÇiçeğiKare Yaka Ceket Boy Hemşire Forması Önlük ve Pantolon Takım Bordo

Özelsa olarak bir çok ürünü  en uygun fiyata siz değerli müşterilemize sunabilmek için 5 yıl önce yola çıktık. Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu.
Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.
İster uygun fiyatlı ister kampanyalı ürünler olsun parça başı yerine tek kargo ücreti ödeme avantajı sunuyoruz.
Satın aldığınız veya almayı planladığınız ürünlerle ilgili olarak haftanın 6 günü mesai saatleri içinde bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. 
Bilgilerinizin yeterli şekilde korunmasını garanti altına almak itibarımız ve güvenirliğimizi arttırmaktadır. Özelsa'dan aldığınız ürünü beğenmediğiniz veya içinize sinmediği takdirde koşulsuz iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.
Değişim veya iade yapmak istediğiniz ürün üzerinde işlem yapılmamış ve ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.
Amacımız en kaliteli ürünleri, mümkün olan en uygun fiyatla, güvenli ve hızlı bir şekilde son kullanıcıya ulaştırmak ve mutlu etmektir.


SİTEMİZ İÇERİĞİNDE ; Ayakkabı & Bot Modelleri,Başhemşire Takım ,Başhemşire Üst, Beşgen Yaka Takım, Beşgen Yaka Üst,Bone Bandana Modeleri, Çift Renk Takımlar,Çift Renk Üstler, Damla Yaka TakımDamla Yaka Üst, Kruvaze Y Yaka Takım,Kruvaze Y Yaka Üst, Oval Yaka Cerrrahi Takım,Oval Yaka Cerrrahi Üst, Pola Ceket Yaka Takım,Pola Ceket Yaka Üst, Terlik Modelleri Treys Cerrahi Kesim Takım, Treys Cerrahi Kesim Üst, Treys Yarasa Kol Takım,Treys Yarasa Kol Üst,V Yaka Cerrahi Desenli Takım,V Yaka Cerrahi Desenli Üst,V Yaka Cerrahi Takım
V Yaka Cerrahi Üst,W Yaka Cerrahi Takım,W Yaka Cerrahi Üst,W Yaka Önlük Takım,Yandan Çıtçıtlı Önlük Takım,Yandan Çıtçıtlı Önlük Üst Zarf Yaka Cerrahi Takım, Zarf Yaka Cerrahi Üst, Desenli Takımlar, Desenli Tek Üst modellerini bulabilirsiniz.

Kare Yaka İş önlük modelleri, açık ve kapalı ortamlarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Takımlar, XXS, XS, S, M, L ve XL bedenlerinde üretilmektedir. Uzun kol ve tesettür iş formalarını da Özelsa sizler için üretmektedir.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2017, 11:21YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması