klasik zonguldak forması

klasik zonguldak forması

klasik zonguldak forması

HEMŞİRE FORMASI  DOKTOR ÖNLÜĞÜ  SPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Klasik Zonguldak Hemşire Forması için sitemiz üzerinden online alışveriş yapabilirsiniz. 

  • Alaplı Hemşire Forma
  • Çaycuma Hemşire Forması
  • Devrek Hemşire Forması
  • Ereğli Hemşire Forması
  • Kilimli Hemşire Forması
  • Kozlu Hemşire Forması siteleri Zonguldak ve çevresinde bulunan müşterilerimiz için alışverişlerinde büyük kolaylık sağlamıştır.

 Dr Treys Cerrahi Kesim Hemşire Forması Nöbet Takımı Avcı YeşiliDr Treys Cerrahi Kesim Hemşire Forması Nöbet Takımı FuşyaDr Treys Yarasa Kol DESENLİ Hemşire Forması Nöbet Takımı Model 7Tesettür Oval Hakim Yaka Çıtçıtlı Hemşire Forması Nöbet Takımı Bordo

Zonguldak hastaneleri, aile sağlığı merkezleri ve diğer sağlık kuruluşları medikal giyim alanında kaliteyi ucuza alabilecekleri adresin Özelsa Medikal olacağını biliyor. Uzun zamandır yoğun bir çalışma temposu ile kente hizmet veren hastaneler kaliteyi ve ekonomik fiyatları hak ediyor. Bu yüzden artık en kaliteli hemşire formaları ve en ekonomik doktor forma çeşitleri nereden alınır sorusu unutuldu!

Sağlığını Önemseyen Doktor ve Hemşirelerin Tercihi!
Tüm sağlık görevlileri online satış yapan firmanın ürünlerini oldukça beğeniyor. Hatta son birkaç haftadır satın al butonuna basarak tüm ihtiyaçlarını karşılayanların sayısı oldukça arttı.

Zonguldak   için sabo terlik modelleri de çok önemli! Gün boyunca ayakta kalan sağlık çalışanları kendi ayak sağlıklarını ihmal etmemek adına desenli sabo terlikler ve düz renkte doktor terlikleri arasından seçim yapıyor.
Elbette gün boyunca üşümeden ve terlemeden hizmet vermeleri de son derece mühim! Bu yüzden terletmeyen, cilt dostu kumaşlardan dikilmiş olan  Klasik Zonguldak Hemşire Formaları modelleri ve üzerine isim de yazılabilen doktor boneleri çeşitleri kentte büyük ilgi gören ürün grupları arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra cerrahi terlik çeşitlerinin de bir hayli popülerlik kazandığını söyleyebiliriz.

Forma Üzerine İsim Yazılması ve Logo çalışması
Sadece doktor bone modellerinin değil öğretmen önlük çeşitlerinin kısacası tüm sağlıkçı formaları üzerine firma tarafından hem adınız hem de unvanınız yazılabiliyor. İşleme formunda yazılan isim ve unvan, forma yıkandığında hiçbir şekilde deforme olmuyor ve net görünümünü koruyor. Formaların paça boyu da yine firma tarafından ayarlanabiliyor.
Oldukça iddialı bir görünüm sergileyen hemşire bone modellerini de mutlaka incelemelisiniz. 

Madenleriyle meşhur olan  Zonguldak  geçimini genellikle sanayi ile elde etmektedir.

Turizm olarak da oldukça zengin bir yapıya sahip olan Zonguldak, yerli ve yabacı turistlerin ilgi gösterdiği şehirlerden biridir.

Şimdi sizleri buraya gelip de görmeden gitmemeniz gereken yerlerle baş başa bırakalım.

Gökgöl MağarasıYapılan araştırmalar sonucu astım hastalığına iyi geldiği söylenen bu mağara Zonguldak il girişinde bulunmaktadır. İçerisinde damla taşlar sarkıtlar ve dikit sütunlar gibi şeyler vardır. Görünüş olarak oldukça zengin olan mağarayı görmenizi tavsiye ederim.

Filyos Kalesi

Orta çağ zamanların da yapıldığı bilinen bu kale Zonguldak Çaycuma ilçesindedir. Deniz manzarası ve plajıyla oldukça güzel bir görüntüye sahip olan bu kale yaz aylarında oldukça ilgi görmektedir. Buraya gelip de bunu görmeden gitmenizi istemeyiz.

Kızılcapınar Barajı

1991-94 yıllarında yapıldığı biliniyor. Enerji içme suyu ve sulama sistemi inşa edilen bu barajı görmek isterseniz Zonguldak Kızlar çayı üzerinde bulunuyor.

Halil Paşa Konağı

Konak Zonguldak il merkezi Orhanlar mahallesinde bulunuyor. Yerli yabancı herkesin ilgisini çeken bu konak 19. yüzyıl da Halil Paşa tarafından yaptırılmıştır. Görmenizi tavsiye ederim.

Çayır Köyü Su Mağarası

Bu doğal güzelliği görmek isterseniz Zonguldak Çaycuma ilçesinde Çayır köyünde bulunuyor. Yaklaşık 1300 metre uzunluğunda bulunan bu mağara yazları herkesin ilgi odağı oluyor. Sizde görmek isterseniz tavsiye ederim.

Cehennem Ağzı Mağaraları

Zonguldak il merkezine 50 km uzaklıkta bulunan bu mağaralar Ereğli ilçesinde’dir. İçi su ve taş yapıtlar bulunan bu mağra turizm olarak oldukça zengin bir yerdir. Buraya gelip de bunu görmenizi tavsiye ederim.

Filyos Ören Yeri

Romalılar tarafından yapıldığı bilinen bu yerleşim yeri Çaycuma İlçesinde bulunmaktadır. Manzarası ve yeşillik dolu çevresiyle oldukça zengin bir görüntüsü bulunan bu ören yeri Hatıra fotoğrafı çekilmek için en uygun yerlerden biri sizlere de tavsiye ederim.

Ereğli Kalesi

Kent surlarının tepesinde bulunmaktadır. Bizans döneminden kalma bu tarihi kale yerli yabancı turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerdir. Tepeden görünen manzarasıyla eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Görmenizi tavsiye ederim.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2017, 10:23YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması