Memur (Okul) Mesleği Nedir, Nasıl Olunur?

Memur (Okul) Mesleğinin maaşları, tanımı, ne iş yaptığı, nasıl olunduğu, meslek kodu nedir ve iş imkanları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Memur (Okul) Mesleği Nedir, Nasıl Olunur?
19 Ekim 2017 Perşembe 17:56

Meslek Tanımı Nedir?  

Okullarında, personelin özlük dosyalarını tutan, okulla ilgili mali işleri izleyen ve gerekli işlemlerini yapan, okulun arşiv işlerini düzenleyen kişidir.    

 Görev ve İşlem Basamakları :  

Memur (Okul), işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak: Müdür veya müdür yardımcıları tarafından kendisine verilen yazışmaları yürütmek, Gelen-giden yazılarla ilgili dosya ve defterleri tutmak, Yazışmaların asıl veya örneklerini dosyalayarak saklamak ve gerekenlere cevap hazırlamak, Kendisine teslim edilen gizli ya da şahıslarla ilgili yazıların gizlilik içinde saklanmasını sağlamak, Okulda görevli personelin özlük dosyalarını tutmak, bunlarla ilgili değişikleri dosyalara işlemek, Okulun arşiv işlerini düzenlemek, Kurum personeline ait aylık, ücret, sosyal yardım, yolluk, sağlık ve benzeri özlük haklarının zamanında ödenmesini sağlamak, bunlarla ilgili belgeleri dosyalamak, Okulla ilgili malî işleri izlemek, gerekli iş ve işlemleri yapmak ve bunlarla ilgili yazı, belge, defter ve dosyaları düzenleyerek saklamak, Büro işleri ile ilgili olarak okul yönetimince kendisine verilen diğer görevleri yapmak,vb. görev ve işlemleri yerine getirir

Memur (Okul) Mesleği Nedir, Nasıl Olunur? - Personel Meb

https://www.personelmebhaber.net/.../memur-okul-meslegi-nedir-nasil-olunur-h1903...

19 Eki 2017 - Memur (Okul) Mesleğinin maaşları, tanımı, ne iş yaptığı, nasıl olunduğu, meslek kodu nedir ve iş imkanları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Memur (Okul) Mesleği Nedir, Nasıl Olunur? - Personel Meb

https://www.personelmebhaber.net/haber/amp/19030

Memur (Okul) Mesleğinin maaşları, tanımı, ne iş yaptığı, nasıl olunduğu, meslek kodu nedir ve iş imkanları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Meslek Tanımı Nedir ...

Okullarda Memur Nasıl Olunur Arama Sonuçları - Personel Meb

www.personelmebhaber.net/index.php?...okullarda%20memur%20nasıl%20olunur...

Okullarda Memur Nasıl Olunur Arama Sonuçları - MEB PERSONELİ Mebbis Tefbis E Okul Giriş EBA PERSONEL MEB HABER. ... Detoks nedir, nasıl yapılır?

Okullarda Memur Nasıl Olunur Arama Sonuçları - Personel Meb

www.personelmebhaber.net/index.php?...okullarda%20memur%20nasıl%20olunur...

Okullarda Memur Nasıl Olunur Arama Sonuçları - MEB PERSONELİ Mebbis Tefbis E Okul Giriş EBA PERSONEL MEB HABER. ... Eskişehir'de FETÖ'den 2 öğretim üyesi, 1 memur yakalandı Örgütün ESOGÜ yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma ... Mevlid Kandili nedir? Nasıl ... 2 KHK ile ihraç edilenlere iki meslek.

Okullarda Memur Nasıl Olunur Arama Sonuçları - Personel Meb

www.personelmebhaber.net/index.php?...okullarda%20memur%20nasıl%20olunur...

2016 E-Okul VBS ve yönetim bilgi sistemi giriş sayfasına nasıl erişilir? 2015-2016 eğitim-öğretim yılının ikinci yarısında E-Okul veli bilgilendirme sistemi ve ...

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN NASIL OLUNUR - Personel Meb

https://www.personelmebhaber.net/.../sozlesmeli-ogretmen-nasil-olunur-h30941.html

3 Tem 2016 - SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN NASIL OLUNUR. ... FETÖ'cü memurlar böyle tespit ediliyor. Yorum Ekle. Avatar. İsim. @name kişiye yanıt olarak×.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.