1 sınıf 1 dönem öğretmen karne görüşleri

1 sınıf 1 dönem öğretmen karne görüşleri

1 sınıf 1 dönem öğretmen karne görüşleri

Bilindiği üzere ülkemizde 2005 yılından itibaren yapılandırmacı eğitim sistemi uygulanmaktadır.

Öğretmenlerin karne görüşleri de öğrenciler açısından oldukça önemlidir. Öğretmenlerin öğrenci hangi durumda olursa olsun yapıcı olması öğrencinin geleceği için elzemdir.

Bizler de  yüzlerce öğretmen karne görüşünü sizler için derledik. Aşağıda yer alan karne görüşleri öğrenci durumuna göre kullanılabilir, kısmen değiştirip kullanılabilir:

Normal Seviyedeki Öğrenciler İçin; - Ödevlerine dikkat etmesi, daha çok kitap okuması ve sınıfta öğretmen ders anlatırken daha dikkatli dinlemesi gerekiyor. - Çalışmalarını aksattığı için kendi seviyesinde değil. - Ödevlerini aksattığı için istediğim seviyeden biraz geri kaldı. - Oyuna, tv, bilgisayar çok fazla zaman ayırdığı için başarısı geriledi. - Aile desteğini artırırsanız, daha başarılı olacaktır. - Dikkatini yoğunlaştırırsa daha ilerlere doğru gelişme gösterecektir. - Sen de görüyorsun ki eksiklerin var. En önemli eksiğin de planlı çalışma, dersi iyi dinleme ve anlamadığını sorma konusunda. İkinci dönem bu eksiklerini giderirsen neler başardığına sen bile şaşıracaksın. - Bir dönem geride kaldı. Eksiklerini görmüş olmalısın. Daha başarılı olman için ben yanında olacağım. Yeter ki sen biraz planlı ve düzenli çalışmaya karar ver. Sana güveniyorum. - Eksiklerini tamamlaman Ferhat?ın dağı delmesinden daha zor değil. O başardığına göre sen neden başaramayasın? İkinci dönem daha planlı ve düzenli olmanı bekliyorum. Bunlar senin için çok önemli. İstersen başarabilirsin. - Planlı çalışmaya ihtiyacı var. Henüz olması gereken seviyeye ulaşamadı. Umarım gayretini biraz daha arttırır. - Beklentilerimize cevap verebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor. - Belirli bir seviyeye gelebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor. - Birebir çalışmalarında aile desteğine ihtiyacı var. - Hedef belirleyerek çalışmalarına başlar ve planlı olarak çalışır, okur, yazarsa başarılı olabilir. - Belirli bir seviyeye gelebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor. Birebir çalışmalarında aile desteğine ihtiyacı var. - Yolun uzun her hareketin çok önemli. Çünkü bir sonraki davranışını etkileyecek. Doğru hareket için yarını bekleme. - Hedef belirleyerek çalışmalarına başlar ve planlı olarak çalışır, okur, yazarsa başarılı olabilir. - İnanmak başarmanın yarısı değil hepsidir. İstersen başarabileceğini biliyorum. - Çalışmalarını ve ödevlerini aksattığın için kendi seviyende değilsin. Senden derslerine odaklanmanı istiyorum - Hedefini belirleyerek çalışmaya başlar, planlı olarak çalışır, okur, yazarsan başarılı olabilirsin - Beklentilerimize cevap verebilmen için daha çok çalışman gerekiyor. - Aile desteğini artırırsanız, başarılı olacağına inanıyorum.

Orta Seviyedeki Öğrenciler İçin; - Çalışma disiplinini artırmalı. - Dikkatini yoğunlaştırması, performansını artıracaktır. - Verilen ödevleri aksatmadan yaparsa daha da iyi olacaktır. - Oyuna, tv-bilgisayara ayırdığı vaktin 2 katını derse ayırırsa daha da başarılı olur. - Ailenin desteği başarısını olumlu yönde artıracaktır. - Okuma yazmandaki başarının gayretine de yansıması temennisiyle. - Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum. - Başarı grafiğinin artması dileğiyle. - Sana inanıyorum ki daha iyisini yapabilirsin. - Çalışmalarında henüz istenilen seviyeye ulaşmış değilsin. Fakat zorlukları ancak çalışarak aşabiliriz. Biraz daha gayret etmeni istiyorum. - Biraz daha gayret ederse çok daha iyi yerlerde olabilir. - Başarılı olmak ve bir yerlere gelmek için çaba sarf ediyor. Çalışmalarını planlayarak arttırırsa ve düzenli okuma yaparsa yorum gücünü geliştirerek daha başarılı olabilir. - Davranışlarındaki olumlu tutumun derslerine de yansımasını dilerim. - Daha başarılı olabilecek bir öğrenci çalışmalarını iyi planlamalı ve daha çok okuma yazma çalışmaları yapmalı. - Adım adım tırmandığın bu yolda başarısızlık yoktur. Fırsata dönüşen engeller vardır. Yola devam? - "Çalışmak bizi şu üç şeyden kurtarır: can sıkıntısı, tembellik, yoksulluk.? Öyleyse çalışmaya devam. - Tatilde iyice dinlenmeni istiyorum. Çünkü ikinci dönem daha başarılı olmanı bekliyorum senden. Eksiklerini gidermek için tatilde konu tekrarı yapabilirsin. Şunu bilmeni istiyorum ki daha başarılı olabilirsin. - Tatilde karne notlarını ve geçen bir dönemi değerlendirmeni istiyorum. Bence daha iyi olabilirdi. Aynı fikirdeysen iyice dinlen ve başarma azmiyle dön. Bize neler yapabileceğini göster. - Geçen dört aya ve karne notlarına baktığımda daha iyi olabileceğini görüyorum. Bence bu notlar sana yakışmadı. İkinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Olacak göreceksin. Tabii ki sen de istersen. - Bu tatili iyi değerlendirerek, planlı ve çok çalışıp, daha başarılı bir 2.dönem geçirmen dileğiyle.İyi Tatiller."

İyi Sayılabilecek Öğrenciler İçin; - Ders içi ve ders dışındaki davranışlarıyla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim. - Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim.1 Sınıf 1 Dönem Öğretmen Karne Görüşleri Haberleri - Personel Meb

https://www.personelmebhaber.net/haberleri/1 sınıf 1 dönem öğretmen karne görüşleri

1 sınıf 1 dönem öğretmen karne görüşleri.

öğretmen karne görüşleri 1. sınıf - Personel Meb

https://www.personelmebhaber.net/arsiv/ogretmen-karne-gorusleri-1-sinif-h24921.html

16 Oca 2017 - Öğretmen karne görüşü 1.dönem sonu Öğretmenler için en güzel karne görüşlerini mebpersonel.com olarak siz değerli öğretmenler için bu sayfamızda derledik. 2015-2016 eğitim öğreitim yılıı sonu için derlediğimiz öğretmen karne görüşlerini sizlerde buradan alarak karne görüşü olarak yazabilirsiniz.

2017 Yılı Öğrenciye Özel Öğretmen Karne Görüşleri Uzun ve Kısa

https://www.personelmebhaber.net/.../2017-yili-ogrenciye-ozel-ogretmen-karne-gorus...

27 May 2017 - Eğitim öğretimin sonuna geldiğimiz bu günlerde artık öğrencilerin notları netleşti ve öğretmenler tarafından notlar sisteme girilmeye. ... Etiketler; #komik karne görüşleri #okul öncesi karne sözleri #karne görüşleri ortaokul #karne görüşleri eğitimhane #lise karne görüşleri #1 sınıf karne görüşleri #özgün ...

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 04:05YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması